Välkommen att kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss så hittar du våra kontaktuppgifter nedan. Vi försöker svara så snart vi har möjlighet.

Vårt team

Kaia Puusepp

Projektledare
Project Manager
+ 46 70 828 51 30
kaia@e2c.se

Kaia har varit med från starten i Exclusive Competence & Construction AB. Hon är utbildad i Tallinna 2 Realkool. Påbyggnadsutbildning inom marknadsföring på Linköpings universitet. 

  • Upphandling
  • Byggprocess
  • Projektledning
  • Entreprenadjuridik
  • Internationell handel
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Målinriktad
  • Detaljfokuserad

Joakim Sternander​

Projektledare, ägare
Senior Project Manager, owner

+ 46 73 388 60 05
joakim@e2c.se

Joakim är en av delägarna i Exclusive Competence & Construction AB. Han är utbildad Master of science på Chalmers university of tecnology. 

  • Fastighetsanalys
  • Investeringsanalys
  • Byggprocess
  • Entreprenadjuridik
  • Upphandling
  • Stads- och fastighetsplanering
  • Analys
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Strategisk målstyrning
  • Positiv
  • Engagerad
  • Målfokuserad
Jörgen Hultmark, E2C

Jörgen Hultmark

Projektledare, vd och ägare
Senior Project Manager, CEO, owner
+46 70 602 19 62
jorgen@e2c.se

Jörgen är en av delägarna i Exclusive Competence & Construction AB. Han är utbildad Constructor in civil engeneering, economy på Linköpings universitet. 

  • Byggprocess
  • Projektledning
  • Entreprenadjuridik
  • Upphandling
  • Stads- och fastighetsplanering
  • Analys
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Strategisk målstyrning
  • Innovativ motivator

Vi förstärker E2C-teamet

Louise Fältskog

HR
HR Manager

louise@e2c.se

Carina Forster Dejin

Marknad
Marketing Manager

carina@e2c.s

Jonathan Karlqvist

Ekonomichef
CFO

jonathan@e2c.se

Caroline Karlsson

Redovisning
Accounting

caroline@e2c.s