Feel free to contact us

If you want to contact us, you will find our contact details below. We will try to get back to you as quickly as possible.

Our team

Kaia Puusepp

Project Manager
+ 46 70 828 51 30
kaia@e2c.se

Kaia har varit med från starten i Exclusive Competence & Construction AB. Hon är utbildad i Tallinna 2 Realkool. Påbyggnadsutbildning inom marknadsföring på Linköpings universitet. 

  • Upphandling
  • Byggprocess
  • Projektledning
  • Entreprenadjuridik
  • Internationell handel
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Målinriktad
  • Detaljfokuserad

Joakim Sternander​

Senior Project Manager, owner
+ 46 73 388 60 05
joakim@e2c.se

Joakim är en av delägarna i Exclusive Competence & Construction AB. Han är utbildad Master of science på Chalmers university of tecnology. 

  • Fastighetsanalys
  • Investeringsanalys
  • Byggprocess
  • Entreprenadjuridik
  • Upphandling
  • Stads- och fastighetsplanering
  • Analys
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Strategisk målstyrning
  • Positiv
  • Engagerad
  • Målfokuserad
Jörgen Hultmark, E2C

Jörgen Hultmark

Senior Project Manager, CEO, owner
+46 70 602 19 62
jorgen@e2c.se

Jörgen är en av delägarna i Exclusive Competence & Construction AB. Han är utbildad Constructor in civil engeneering, economy på Linköpings universitet. 

  • Byggprocess
  • Projektledning
  • Entreprenadjuridik
  • Upphandling
  • Stads- och fastighetsplanering
  • Analys
  • Förhandling
  • Projektstyrning
  • Ekonomistyrning
  • Strategisk målstyrning
  • Innovativ motivator

We are strengthening the E2C team

Louise Fältskog

HR Manager

louise@e2c.se

Carina Forster Dejin

Marketing Manager

carina@e2c.se

Jonathan Karlqvist

CFO

jonathan@e2c.se

Caroline Karlsson

Accounting

caroline@e2c.se